Παρασκευή, 4 Οκτωβρίου 2013

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ - ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ - ΙΑΤΡΩΝ 5-6/10/2013


                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 5-10-2013 ΩΡΑ 10:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΝΤΑΟΥΛΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΣΑΜΑΡΑ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 5-10-2013 ΩΡΑ 10:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ - ΠΑΠΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΜΠΑΘΑ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                   ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΙΩΑΝΝΟΥ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΤΣΙΟΛΚΑΣ - ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                      ΓΟΥΛΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. - ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΑΤΟΧΗΣ                              ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
                                                  ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
                                                 ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΑΠΠΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΛΑΜΠΟΥ
ΛΟΥΤΡΟΥ                              ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΒΛΑΧΟΣ - ΛΥΣΣΑΡΗΣ
ΙΑΤΡΟΣ:                                   ΡΕΠΠΑΣ
ΑΕΤΟΥ                                    ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
                                                 ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
ΚΑΝΔΗΛΑΣ                           ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΠΑΖΙΟΣ – ΜΠΟΤΙΝΗΣ - ΚΙΤΣΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                      ΖΕΡΒΑΣ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 5-10-2013 ΩΡΑ 12:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ - ΚΑΣΒΙΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                      ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 5-10-2013 ΩΡΑ 16:00
ΓΑΒΑΛΟΥΣ                           ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΖΥΓΟΥΡΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                      ΓΟΥΛΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                          ΤΑΠΡΑΤΖΗΣ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΧΡΕΛΙΑΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                   ΡΟΜΠΟΛΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ              ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΔΙΩΤΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Α. - ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                   ΚΟΥΡΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΣΑΜΑΡΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                          ΚΕΚΕΛΟΣ Σ.
ΛΟΥΤΡΟΥ                              ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΚΑΛΥΒΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                   ΛΑΪΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                      ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                    ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΚΕΚΕΛΟΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ - ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                   ΝΙΚΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                      ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                          ΠΑΝΟΥ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                        ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ - ΝΤΖΑΝΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                     ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΜΠΟΝΙΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                          ΤΣΑΜΠΑΣ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΜΥΛΩΝΑΣ – ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ - ΣΟΥΖΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                   ΡΙΣΒΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.
ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ                     ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΜΑΣΤΡΟΥ                              ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Ι. – ΛΑΘΥΡΗΣ - ΚΑΖΑΝΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                   ΔΗΜΗΤΡΟΥΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΜΑΤΣΙΓΚΑ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                   ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΚΑΠΝΙΣΗ
ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ               ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. - ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΜΙΚΕΛΑΤΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΔΗΜΑΡΑΣ - ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:ΜΠΑΘΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΜΠΑΘΑ
ΘΕΡΜΟΥ                                ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ - ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΛΑΜΠΟΥ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                      ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΚΑΤΟΥΝΑΣ                           ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΤΣΑΜΠΑΣ – ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΛΑΣΠΙΤΗ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ             ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                      ΖΕΡΒΑΣ
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                        ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Π.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΜΠΕΣΙΡΗ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΜΠΟΤΙΝΗΣ – ΠΑΖΙΟΣ - ΚΙΤΣΟΣ
ΙΑΤΡΟΣ:                                   ΡΕΠΠΑΣ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 6-10-2013 ΩΡΑ 10:00
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΤΟΛΗΣ - ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΧΑΒΑΛΙΝΑ Ε.
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 6-10-2013 ΩΡΑ 11:00
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ                        ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΚΑΛΥΒΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Δ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΜΠΟΝΙΑ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Μ.ΜΑΛΑΚΑΣΗΣ ΓΑΛΑΤΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ - ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΜΠΑΘΑ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΔΗΜΑΡΑΣ - ΣΟΥΖΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΚΑΠΝΙΣΗ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΒΑΪΝΑΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ - ΠΑΠΠΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΡΑΠΤΗ
ΓΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑΣ                   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΔΥΡΙΕΙΣ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΛΑΘΥΡΗΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ - ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΣΑΜΑΡΑ
ΦΥΤΕΙΩΝ                               ΑΕ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. - ΒΛΑΧΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΙΩΑΝΝΟΥ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 6-10-2013 ΩΡΑ 12:15
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                    ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
ΙΑΤΡΟΣ:                                   ΡΕΠΠΑΣ
                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 6-10-2013 ΩΡΑ 16:00
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΜΥΛΩΝΑΣ – ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ - ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΜΙΚΕΛΑΤΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΤΣΑΜΠΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΤΟΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΚΑΠΝΙΣΗ
ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                      ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΝΤΖΑΝΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΛΑΣΠΙΤΗ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ                           ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΛΑΜΠΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΜΠΕΣΙΡΗ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΤΣΙΚΝΑΣ - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΧΑΒΑΛΙΝΑ Ε.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                          ΜΑΔΙΑΣ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ - ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΣΑΜΑΡΑ
ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ              ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΧΡΕΛΙΑΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Ι. - ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΙΩΑΝΝΟΥ
ΛΕΠΕΝΟΥΣ                           ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΜΠΟΤΙΝΗΣ – ΡΟΥΜΕΛΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                      ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΜΥΤΙΚΑ                                 ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΜΠΟΝΙΑ
ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ               ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ - ΚΑΣΒΙΚΗΣ
ΙΑΤΡΟΣ:                                   ΡΕΠΠΑΣ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΚΥΡΙΛΗΣ – ΒΑΪΝΑΣ - ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                      ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΑΣΤΑΚΟΥ                              ΑΓΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. - ΝΤΑΟΥΛΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                     ΡΑΠΤΗ
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                     ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΤΡΥΦΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                            ΚΑΖΑΝΑΣ – ΠΑΖΙΟΣ - ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                      ΖΕΡΒΑΣ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:
ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΥΡΙΛΗΣ - ΤΟΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
                Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ε.Δ.                                                                                                   ΤΑ ΜΕΛΗ
       ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΡ.                                                                     ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΠ. – ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝ.

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου