Παρασκευή, 8 Νοεμβρίου 2013

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ - ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ - ΙΑΤΡΩΝ 9-10/11/2013


                                    ΚΩΔΙΚΟΣ
                                       ΑΓΩΝΑ  ΣΑΒΒΑΤΟ 9-11-2013 ΩΡΑ 10:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ       49          ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΝΤΖΑΝΗΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ - ΚΑΣΒΙΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΜΠΕΣΙΡΗ
                                                         ΣΑΒΒΑΤΟ 9-11-2013 ΩΡΑ 10:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΚΑΤΟΧΗΣ                     50          ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΜΩΡΑΪΤΗΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ - ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΜΑΤΣΙΓΚΑ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                51          ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ - ΠΑΠΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   52          ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΛΥΒΑΣ – ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ - ΓΑΤΣΩΡΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΡΑΠΤΗ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ             53          ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ - ΒΛΑΧΟΣ
ΙΑΤΡΟΣ:                                         ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ
                                                         ΣΑΒΒΑΤΟ 9-11-2013 ΩΡΑ 15:00
ΑΣΤΑΚΟΥ                     272        ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΔΙΩΤΗΣ – ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ - ΡΟΔΑΤΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΚΟΝΤΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΡΑΠΤΗ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                  273        ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ - ΤΣΑΜΠΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΡΟΜΠΟΛΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ              274        ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ - ΖΥΓΟΥΡΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                  ΓΚΕΚΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ     275        ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΜΙΖΑΛΟΥ - ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΚΑΠΝΙΣΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                  ΚΑΨΑΛΗΣ
ΛΟΥΤΡΟΥ                     276        ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΧΡΕΛΙΑΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΝΤΖΑΝΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΛΑΪΟΣ
ΙΑΤΡΟΣ:                                         ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ           277        ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ ΑΘ. - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΧΑΒΑΛΙΝΑ Ε.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                  ΤΣΑΜΠΑΣ
ΚΑΡΑΠΠΑΠΑ              278        ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΚΑΛΥΒΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΝΙΚΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΖΑΡΚΑΔΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                  ΔΑΝΙΑΣ
ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ              279        ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΤΟΛΗΣ - ΔΗΜΑΡΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                       ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΜΠΑΘΑ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                280        ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Ι. – ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ - ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΜΑΣΤΡΟΥ                    281        ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                       ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΜΑΤΣΙΓΚΑ
ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ              282        ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΥΡΙΛΗΣ – ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΛΑΜΠΟΥ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ                  283        ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΓΚΙΑΦΗΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΤΣΙΠΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΑΥΓΕΡΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                  ΣΕΡΕΤΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ       284        ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. - ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                            ΓΟΥΛΑΣ
ΑΕΤΟΥ                           285        ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. - ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΛΑΣΠΙΤΗ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ    286        ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                            ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   287        ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΡΟΥΜΕΛΗΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Π.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                            ΖΕΡΒΑΣ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ          288        ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΦΥΤΕΙΩΝ                     289        ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΖΑΝΑΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ - ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΣΑΜΑΡΑ
                                                         ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2013 ΩΡΑ 10:00
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ       290        ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΤΟΛΗΣ - ΚΙΤΣΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                            ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
                                                         ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2013 ΩΡΑ 11:00
ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ      291        ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΔΗΜΑΡΑΣ - ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΜΙΚΕΛΑΤΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   292        ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΒΑΪΝΑΣ - ΠΑΖΙΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΜΠΑΘΑ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ              293        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΔΙΩΤΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΡΕΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΜΠΟΝΙΑ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ         294        ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Α.
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                       ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΜΠΕΣΙΡΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                  ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ      295        ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Κ. – ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ - ΚΑΣΒΙΚΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                       ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                            ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ           296        ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΔΥΡΙΕΙΣ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. - ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΙΩΑΝΝΟΥ
                                                         ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2013 ΩΡΑ 12:15
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ       297        ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ - ΜΙΖΑΛΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΛΑΜΠΟΥ
                                                         ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2013 ΩΡΑ 15:00
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ          298        ΑΕ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Ι. – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                           ΜΑΝΘΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   299        ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΓΚΙΑΦΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ - ΠΑΠΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΣΤΑΝΟΥ                        300        ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΛΥΒΑΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ - ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΣΑΜΑΡΑ
ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ    301        ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΧΡΕΛΙΑΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΠΑΠΠΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΙΩΑΝΝΟΥ
ΛΕΠΕΝΟΥΣ                  302        ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΠΑΖΙΟΣ - ΚΥΡΙΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΖΑΡΚΑΔΑ
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ               303        ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. - ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΛΑΣΠΙΤΗ
ΜΥΤΙΚΑ                        304        ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΚΙΤΣΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΜΠΟΝΙΑ
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ              305        ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – Μ.ΜΑΛΑΚΑΣΗΣ ΓΑΛΑΤΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΒΑΪΝΑΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ - ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ      306        ΑΕ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΤΣΑΜΠΑΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ - ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                            ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ       307        ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΤΣΙΟΛΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΧΑΒΑΛΙΝΑ Ε,
ΣΠΑΡΤΟΥ                     308        ΑΟ ΣΠΑΡΤΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ - ΝΤΑΟΥΛΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΑΥΓΕΡΗ
ΜΠΟΥΚΚΑΣ                 309        ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΡΟΥΜΕΛΗΣ – ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ - ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                            ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΑΣΤΑΚΟΥ                     310        ΑΓΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ - ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                            ΖΕΡΒΑΣ
ΤΡΥΦΟΥ                       311        ΑΕ ΤΡΥΦΟΥ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                   ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. - ΒΛΑΧΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:
ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                                  ΚΙΤΣΟΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΒΛΑΧΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.
ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                                   ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΑΓΙΑΣ - ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

                Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ε.Δ.                                                                                                   ΤΑ ΜΕΛΗ
       ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΡ.                                                                     ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΠ. – ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝ.

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου