Παρασκευή, 19 Σεπτεμβρίου 2014

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ - ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ - ΙΑΤΡΩΝ 20-21/9/2014

ΑΓΩΝΑ                                                      ΣΑΒΒΑΤΟ  20-9-2014  ΩΡΑ  16:30 ΘΕΡΜΟΥ  



                             12                              ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                 ΓΥΦΤΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                     ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                          ΧΡΕΛΙΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         13          ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒΡΟΛΙΜΝΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                   ΚΟΝΤΑΡΗΣ                         
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                          ΓΚΕΚΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ               14          ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΛΙΟΝΑΣ -ΡΟΔΑΤΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΜΠΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                          ΚΑΨΑΛΗΣ
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                        15          ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ Α. - ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                 ΛΑΥΡΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                          ΤΟΜΑΡΑΣ
ΔΟΚΙΜΙΟΥ                             16          ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΤΣΑΣΣΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                   ΝΙΚΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                          ΠΑΝΟΥ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           17          ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ  
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΖΥΓΟΥΡΗΣ - ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                   ΚΟΥΡΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                          ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ
                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  20-9-2014  ΩΡΑ  18:30
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                        18          ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΕΚΕΛΟΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ:                 ΡΟΜΠΟΛΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΚΑΠΝΙΣΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  21-9-2014  ΩΡΑ  16:00  (ΚΥΠΕΛΛΟ)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         19          ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ - ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΙΩΑΝΝΟΥ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                   20          ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝ/ΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Δ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΧΑΒΑΛΙΝΑ Δ.
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                         21          ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ                22          ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΚΥΡΙΛΗΣ – ΠΑΠΠΑΣ – ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΡΑΠΤΗ
ΘΕΡΜΟΥ                                23          ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ - ΛΥΣΣΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                     ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                        24          ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΤΣΑΜΠΑΣ - ΒΛΑΧΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                     ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΣΠΑΡΤΟΥ                               25          ΑΟ ΣΠΑΡΤΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΝΤΑΟΥΛΑΣ - ΧΑΔΑΝΔΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΤΑΛΙΟΥΡΑ
ΚΑΤΟΥΝΑΣ                            26          ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΜΠΟΤΙΝΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ - ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΛΑΣΠΙΤΗ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                 27          ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                            ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ - ΜΙΖΑΛΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                     ΣΑΜΑΡΑ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΓΚΙΑΦΗΣ – ΒΛΑΧΟΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ - ΒΕΛΑΩΡΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΚΕΚΕΛΟΣ – ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ - ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ

                Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ                                                   ΤΑ ΜΕΛΗ
                      ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                           ΣΠ. ΤΟΜΑΡΑΣ – ΠΑΝ. ΚΑΨΑΛΗΣ

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου